Ванна Riho Linares 170x75 BT44

- В наявності
- Код: 40257548
20 944 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Riho Linares 170x75 BT44. Ванна. Riho Linares. це один з ключових елементів кожної ванної кімнати, який не тільки виконує функції користування, але й впливає на її оформлення та атмосферу. Сучасні моделі ванн поєднують елегантність, комфорт та сучасні технологічні рішення. Ідеально підібрана ванна може стати центральною точкою простору, створюючи місце для відпочинку та релаксації. Обираючи ванну, варто звернути увагу на ключові характеристики, такі як розміри, форма та матеріал, з якого вона виготовлена. Розміри та об'єм. Модель. Linares. це ванна розмірами 170 см...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riho |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 130 л л |
| Висота | 45 см мм |
| Довжина: | 170 см мм |
| Марка | Riho |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Linares |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | У центрі |
| Тип | Симетрична |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 75 см мм |
- Ціна: 20 944 ₴


