Піддон Huppe Purano 70x120см 202166.055

- В наявності
- Код: 1494883
19 986 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бродзики. Бродзики. це необхідний елемент кожної сучасної ванної кімнати, який поєднує. функціональність. з. естетикою. Серед доступних моделей вирізняється бродзик. Huppe Purano. , який поєднує в собі мінімалістичний дизайн з високою якістю виконання. Завдяки застосуванню інноваційних рішень, цей артикул може стати справжньою прикрасою кожного душу, а його практичні властивості безумовно задовольнять очікування навіть найвимогливіших користувачів. Елегантний і функціональний дизайн. Модель о. прямокутній формі. (120 см x 70 см) характеризується бездоганним дизайном, який...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huppe |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 2,5 см мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 70 см см |
| Марка | Huppe |
| Матеріал | Конгломерат |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 см мм |
- Ціна: 19 986 ₴

