Піддон Radaway Kyntos A 80x80 цемент Hka808074

- В наявності
- Код: 94365773
18 622 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душовий піддон з мармурового конгломерату, півкруглий Kyntos A цементний 80x80 см з сифоном компанії Radaway. Особливості піддону. Півкруглий піддон, цементний. з мармурового конгломерату. Антибактеріальна поверхня, що полегшує очищення. Стійкість до вологи та цвілі. Для монтажу безпосередньо на підлозі. Існує можливість вбудування піддону в підлогу та вирівнювання його з рівнем плитки. Конгломератні піддони мають високу міцність на тиск. Ексклюзивний та елегантний дизайн піддонів. Додаткова платна опція. Піддон можна адаптувати до індивідуальних розмірів і форм через...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 2 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 80 cm см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Конгломерат |
| Мoдель | Kyntos A |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 18 622 ₴



