Кабіна душова Sea Horse Walk-in 100x100 Easy In BK254T10 без піддону

- В наявності
- Код: 23089699
20 537 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sea Horse Walk-in 100x100 Easy In (BK254T10). Душові кабіни - це ключовий елемент сучасних ванних кімнат, які поєднують комфорт з естетикою використання. У випадку моделі Sea Horse Walk-in 100x100 Easy In (BK254T10), що пропонує розміри 100x100 см, клієнти отримують ідеальне рішення для тих, хто шукає елегантний і функціональний спосіб для щоденної гігієни. Завдяки своїй інноваційній конструкції, цей продукт може стати привабливим доповненням кожної ванної кімнати. Матеріал і оздоблення. Душова кабіна виготовлена з високоякісного загартованого скла о...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Sea-Horse |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 20 537 ₴

