Душова кабіна Ravak Asrv380 198см чорна Grape 15V403R2ZG

- В наявності
- Код: 147794597
22 912 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ravak Asrv380 198Cm Чорна Grape 15V403R2ZG. Ravak Asrv380. це елегантна душова кабіна, яка поєднує в собі. сучасний дизайн. та функціональність. Завдяки використанню високоякісних матеріалів, ця модель не тільки вражає естетикою, але й забезпечує комфорт використання. Ідеально впишеться в будь-яку ванну кімнату, створюючи простір, що сприяє релаксації та щоденним ритуалам. Матеріали та оздоблення. Душова кабіна. Ravak Asrv380. виготовлена з. безпечного скла. товщиною 3 мм, що гарантує довговічність і легкість у підтриманні чистоти. Сучасне оздоблення в кольорі. Grape...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Коротка сторона | 40 см см |
| Мoдель | Supernova |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 22 912 ₴

