Мийка Franke Urban Ubg 611-100 білий полярний 114.0575.001 1 камерна

- В наявності
- Код: 80222417
20 327 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Franke Urban Ubg 611-100 Білий Полярний 114.0575.001. Franke Urban Ubg 611-100. це мийка, яка поєднує в собі. практичність. і. естетику. , становлячи ключовий елемент кожної кухні. Завдяки використанню. гранітного матеріалу FRAGRANIT+. , модель ця не тільки виглядає елегантно, але також забезпечує високу стійкість до плям і подряпин. Вибір цієї мийки - це відмінне рішення для людей, які шукають. довговічне. і. функціональне. рішення для своєї кухні. Розміри і матеріал. Мийка. Franke Urban Ubg 611-100. має зовнішні розміри 1000 x 500 мм. та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина камери | 22 см см |
| Довгий бік | 100 см см |
| Додаткова інформація | Сушарка, смисловий раковина |
| Кількість камер | 1 камерний |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Матеріал | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Мoдель | Urban UBG 611-100 (біла підлога.) |
| Монтаж | Вбудований |
| Розмір клапана (слива) | 3 1/2 дюйми |
| Сушарка | Сушарка без зливу |
| Тип корка | З автоматичним корком |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 20 327 ₴

