Піддон Deante Silia 90x120 KSKA00912B

- В наявності
- Код: 186391345
19 408 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Deante акриловий прямокутний піддон 90x120 см Silia KSKA00912B. Опис товару. Композитний піддон Silia білого кольору розміром 90x120 см є універсальним рішенням для будь-якої ванної кімнати. Його унікальна особливість - можливість підрізання до нестандартних ділянок, що дозволяє ідеально підігнати піддон до будь-якого простору. Структурна поверхня забезпечує антиковзкість, підвищуючи безпеку використання, а декоративна накладка зливу з логотипом Deante надає йому елегантності. Піддон можна монтувати безпосередньо на стяжку, на опорі з будівельного матеріалу або на рівні підлоги, що дає...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 120 cm см |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Silia |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 19 408 ₴



