Піддон Radaway Doros F Compact Stone чорний 150x90 SDRFP15900554S

- В наявності
- Код: 158814870
18 451 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Прямокутний душовий піддон дуже плоский 150x90 Doros F Compact Stone Чорний компанії: Продуктом продажу є прямокутний піддон. Doros F Compact Black Stone 150x90x12x1,2см. (глибина). Акриловий піддон чорного кольору, дуже плоский, призначений для монтажу безпосередньо на підлозі з отвором для сифона діаметром 90 мм. Для піддонів з цієї серії підходять сифони TB90,TB21, TBXS, R500, R580, R510, R400SLIM, 4R00W SLIM (доступні на іншій нашій аукціоні). Особливості акрилових піддонів. Чорний піддон, виготовлений з акрилу. Має антибактеріальну поверхню, що полегшує очищення. Спроектований з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 90 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 150 см см |
| Додаткова інформація | Ніжки в комплекті |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 150 см мм |
- Ціна: 18 451 ₴



