Душова кабіна Sanplast 100 KP4/TX5b без піддону прозоре скло профіль сріблястий 600-271-0270-38-401

- В наявності
- Код: 43458558
21 233 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sanplast 100 KP4/TX5b профіль сріблястий блискучий скло прозоре Glass Protect 600-271-0270-38-401. Душові кабіни - це невід'ємний елемент сучасних ванних кімнат, які поєднують у собі функціональність та естетику. Вибір відповідної кабіни має ключове значення для комфорту щоденних гігієнічних ритуалів, а також для гармонійного вигляду інтер'єру. Модель Sanplast 100 KP4/TX5b - це відмінний приклад елегантного та практичного рішення, яке безумовно задовольнить вимоги навіть найвимогливіших користувачів. У цьому описі ми розглянемо ключові характеристики цього продукту, які...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 см мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Марка | Sanplast |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 5 мм мм |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 21 233 ₴

