Ванна Schedpol Schedline Maio 140x70см 3WSTMS2P14070

- В наявності
- Код: 112104058
19 054 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Комплект MAIO - одна з пропозицій бренду SCHEDLINE COLLECTION, що представляє традиційні ванни прямокутної форми, призначені виключно для вбудовування, але в комплекті також є неймовірно міцний і легкий у монтажі стабілізуючий носій EPS :) Носій, який є елементом цього комплекту, надзвичайно функціональний, оскільки є заміною каркасу. Продукт повністю виготовлений з міцного і легкого стиропору, який має форму прямокутної коробки, в яку ми вкладаємо ванну і приступаємо до облицювання плиткою :) Ванна MAIO - це поєднання традицій з...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 57 см мм |
| Довжина: | 140 см мм |
| Марка | Schedline |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Maio |
| Об'єм | 150 Л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | Сбоку |
| Тип | Вбудований |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 см мм |
- Ціна: 19 054 ₴


