Душовий піддон Schedpol Schedline Collection Cameron чорний 90x120x12см

- В наявності
- Код: 113494893
19 119 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акриловий піддон Schedpol Atla прямокутний 90 x 120 x 4,5 см чорний. Акриловий піддон Schedpol Atla прямокутний чорний дозволить вам функціонально оформити зону душу у вашій ванній кімнаті. Завдяки виготовленню з високоякісного акрилу продукт буде служити вам багато років і є екологічно чистим. Антибактеріальна поверхня обмежує розвиток небажаних мікроорганізмів. екологічний. легкий у догляді. антибактеріальна поверхня. монтаж на підлозі. Логістичні параметри. Довжина упаковки: 120 см. Висота упаковки: 4,5 см. Ширина...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 см мм |
| Глибина | 2,5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Cameron Black Stone |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 см мм |
- Ціна: 19 119 ₴

