Душова кабіна Besco Aveo Due без піддону прозоре скло 100x195см AVD100195C

- В наявності
- Код: 56578216
20 104 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова стінка AVEO DUE. Тип кабіни: Walk-in, стаціонарна стінка. Розмір: 100x195. Товщина скла: 8 мм, загартоване. Колір скла: Прозоре. Матеріал профілів: Алюміній. Обробка профілів і кронштейна: Хром глянець. Покриття: ProClean. Напрямок: Універсальний Л/П. Спосіб монтажу: Піддон, підлога. Кількість кронштейнів: 2. У комплекті: Стабілізуючі поперечки та інструкція монтажу. Довжина стабілізуючої поперечки / кронштейна: 120 см. Дуже стабільний і функціональний дизайн. Гарантія: 3 роки (door-to-door). Виробник: Besco. Вільностояча душова стінка AVEO DUE типу Walk-in це...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см мм |
| Глибина | 100 см мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Мoдель | Aveo |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 8 мм мм |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 20 104 ₴



