Душовий піддон Huppe Purano 70x140см 202167.055

- В наявності
- Код: 1833499
21 482 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Huppe Purano 70x140 cm 202167.055. Душові піддони відіграють ключову роль у кожній ванній кімнаті, поєднуючи функціональність з естетикою. Відповідно підібрана модель, така як Huppe Purano, не тільки покращує щоденне використання душу, але й збагачує оформлення інтер'єру. Обираючи піддон, варто звернути увагу на ряд характеристик, які впливають на комфорт користування та довговічність продукту. Розміри та матеріали. Модель розміром 70x140 см є ідеальним вибором для просторих ванних кімнат. Глибина всього 2,5 см забезпечує високий комфорт під час щоденного використання. Виконання з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huppe |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 2,5 см мм |
| Довгий бік | 140 см см |
| Коротка сторона | 70 см см |
| Матеріал | Конгломерат |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 140 см мм |
- Ціна: 21 482 ₴




