Душовий піддон Kaldewei Cayonoplan 80x150x2,5см 363147980001

- В наявності
- Код: 60729663
33 502 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Kaldewei Cayonoplan піддон 150x80 см прямокутний модель 2271-5 з зниженим стиропоровим носієм білий 363147980001 ЧУДОВА ФОРМА ПРОСТОРУ Плоский душовий піддон Класичний дизайн з вираженим краєм Ідеальне поєднання з продуктами з родини CAYONO Простора поверхня для стояння, з сифоном, розташованим з одного боку Виготовлений зі сталевої емалі KALDEWEI Опис продукту Kaldewei Cayonoplan піддон 150x80 см прямокутний модель 2271-5 з зниженим стиропоровим носієм білий 363147980001 Плоский душовий піддон класичного дизайну, з відводом, розташованим посередині...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaldewei |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 2,5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 150 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Kaldewei |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Cayonoplan |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 33 502 ₴


