Душовий піддон New Trendy Mild Satin 110x70см B0672

- В наявності
- Код: 183976142
19 329 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акриловий піддон MILD SATIN BLACK Чорний сатиновий (матовий). 110x70 h4,5см. Високоякісні піддони, виготовлені з сучасного, структурного акрилового матеріалу. Мають властивості гасіння звуку падаючої води. Відрізняються хімічною та термічною стійкістю, а також стійкістю до вицвітання, ударів і подряпин. Їх невелика вага полегшує монтажні роботи. Моделі колекції Mild Satin мають 2-річну гарантію. Польської компанії NEW TRENDY. Кришка, видима на зображенні, не є предметом аукціону. АВТОРИЗОВАНИЙ ПАРТНЕР. Піддон для монтажу на підлозі. Довший бік 110 см...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 70 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 110 cm см |
| Коротка сторона | 70 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 cm мм |
- Ціна: 19 329 ₴

