Душовий піддон Roca Magma сірий 90x120см APE014B038403200

- В наявності
- Код: 168108347
20 983 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Roca Magma 90x120 Сірий сланець APE014B038403200. Душовий піддон. Roca Magma. це не лише практичний елемент ванної кімнати, але й ключовий деталь оформлення, який впливає на загальний вигляд простору. Правильно підібрана модель стає стильним акцентом, а також забезпечує комфорт і зручність використання. Вибір відповідного душового піддону повинен враховувати різноманітні аспекти, такі як. матеріал. ,. розміри. ,. тип зливу. ,. безпека. та. додаткові функції. У цій категорії виділяється душовий піддон. Roca Magma. , який поєднує сучасний дизайн з функціональністю. Матеріал і розміри. Душовий піддон...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Композит |
| Мoдель | Magma |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 20 983 ₴


