Мийка Blanco Dalago 5-F антрацит 1-камерна 518530

- В наявності
- Код: 20370705
19 671 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Короткий опис. мийка 1-камерна, виготовлена з гранітного матеріалу (Silgranit® PuraDur®). мінімальна ширина шафки під мийку 50 см. спосіб монтажу на рівні з стільницею. модель зворотна (можливість монтажу у ВЕРТИКАЛЬНОМУ або ГОРИЗОНТАЛЬНОМУ положенні). мийка оснащена автоматичним затвором. зовнішній розмір 505 x 500 мм. камера розміром 445 x 350 x 190 мм. мийка з виготовленими фабрично отворами (1 x 35mm) під змішувач, ручка автоматичного затвору, інші. можливість виготовлення підфрезерованих отворів та додаткових (під змішувач, затвор, дозатор, вимикач млинка та інші). !! УВАГА!! мийка...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для крана | Да |
| Глибина | 50 см мм |
| Глибина камери | 19 см см |
| Довгий бік | 50,5 см см |
| Додаткова інформація | Отвір для крана |
| Кількість камер | 1 камера |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Мoдель | Dalago 5-F |
| Монтаж | Вбудований |
| Розмір клапана (слива) | 3 1/2 дюйми |
| Сушарка | Без сушарки |
| Тип корка | З автоматичним корком |
| Форма | Квадратний |
| Ширина | 50,5 см мм |
- Ціна: 19 671 ₴





