Біде Duravit DuraStyle 37x54см 22871500

- В наявності
- Код: 32017285
23 726 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DURAVIT DuraStyle Біде підвісне Характеристики продукту:- з переливом- з поличкою для змішувача- Дизайн від Matteo Thun & Antonio Rodriguez- матеріал: кераміка- елементи кріплення Durafix в комплекті- приховане кріплення Лінія DURAVIT DURASTYLE - ВИЗНАЧАЄ НОВІ СТАНДАРТИ Серія продуктів для ванної кімнати Durastyle є поєднанням сучасності та зразкової функціональності. У співпраці з Matteo Thun & Partners компанія Duravit створила пропозицію винятково узгодженої, інтелектуальної та повної програми для ванної кімнати, яка привертає увагу своєю незвичайною легкістю при збереженні простоти форми. Широкий асортимент умивальників...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32,5 см мм |
| Довжина: | 54 см мм |
| Марка | Duravit |
| Способ монтажа | Підвісний |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 37 см мм |
- Ціна: 23 726 ₴

