Ванна Riho LIMA 180x80см BB46

- В наявності
- Код: 297898
22 033 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Riho LIMA 180x80 BB46. Прямокутна ванна. Riho LIMA. це відмінний елемент обладнання ванної кімнати, що поєднує. сучасний дизайн. з функціональністю. У сьогоднішньому світі, коли релаксація і турбота про гігієну є ключовими, ванна стає не лише місцем для купання, але й центральною точкою всієї обстановки ванної кімнати. Ця модель пропонує ряд переваг, які можна адаптувати до індивідуальних потреб користувачів. Розміри та об'єм. Ця модель має розміри. 180 см довжини. , 80 см ширини. та. 49 см висоти. , що робить її відповідною для різних планувань ванних кімнат. Об'єм. ванни...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riho |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 49 см мм |
| Довжина: | 180 см мм |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Lima |
| Об'єм | 195 л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | У центрі |
| Тип | Вбудована |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 22 033 ₴





