Мийка Quadron Logan 150 бежевий 1,5-камерна HCQL5646U2G1U

- В наявності
- Код: 183358354
18 543 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quadron Logan 150 Мийка 1,5-коміркова 56x46x22 Бежевий з сифоном Золотий. Розміри: 56x46x22. Колір: Бежевий (Pearl Beige) - золоті елементи. Мийка виготовлена з. GraniteQ. гарантує найвищу. гігієнічність. і. довговічність. Сучасний дизайн – адаптований до актуальних трендів. GraniteQ – забезпечує велику твердість, довговічність і гігієнічність поверхні. Глибокі. і. місткі. камери. Quadron це їхня характерна риса, яка забезпечує великий. комфорт. використання. Уявіть собі кухню… Вашу кухню…. Завітайте до нас, а ми докладемо всіх зусиль, щоб ваше уявлення стало...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 22 см мм |
| Довгий бік | 56 см см |
| Кількість камер | 1,5 камерне |
| Коротка сторона | 46 см см |
| Матеріал | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Мoдель | Logan |
| Монтаж | Підвісний |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 18 543 ₴

