Душовий піддон Sanplast B/Space 80x160x3см 615-110-0280-01-000

- В наявності
- Код: 21088860
21 429 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sanplast - Space Line - Прямокутний піддон B/SPACE 80x160x3, артикул 615-110-0280-01-000. Випуск 90 мм. У стандарті: сифони, адаптер з кришкою. Піддон B/SPACE глибиною 3 см, виготовлений з санітарного акрилу та комплектується сифоном і адаптером з кришкою. Адаптер з кришкою сифону виконує не лише естетичну функцію, але й забезпечує, що дно піддону абсолютно гладке, вода не затримується в піддоні і швидко відводиться до сифону. Для білих піддонів кришка сифону має білий колір, тоді як для інших доступних кольорів кришка має хромований колір. Додатково...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 3 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 160 cm см |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Марка | Sanplast |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Space Line |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 21 429 ₴

