Душова кабіна Radaway Eos Kdd II без піддону 80x195см 1379946001R

- В наявності
- Код: 120658743
24 566 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Radaway Eos Kdd II 80 80x195 1379946001R. Душові кабіни є невід'ємним елементом кожної сучасної ванної кімнати, будучи не тільки функціональним рішенням, але й важливим елементом оформлення. Обираючи кабіну, варто звернути увагу на її дизайн, матеріали та функціональність, які впливають на комфорт щоденного використання. Модель Radaway Eos Kdd II 80 є прикладом поєднання естетики та інноваційних рішень, які безумовно задовольнять вимоги навіть найвибагливіших користувачів. Матеріали та оздоблення. Ця модель характеризується високою...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см мм |
| Глибина | 80 см мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Мoдель | Eos KDD II |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 24 566 ₴

