Душовий піддон Sanswiss Air 100x80см W37A10008009

- В наявності
- Код: 170299509
22 308 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ronal AIR душовий піддон 100x80 см конгломератний прямокутний білий W37A10008009 Серія: AIR Код продукту: W37A10008009 Матеріал: Конгломерат Розмір: 100x80 см Висота: 20 мм Діаметр зливу: 90 мм Колір: Білий Вага: 28.2 кг Монтаж: Безпосередньо на підлозі або на ніжках(докупити окремо) Сифон: ACC0450 в комплекті H=65 мм, пропускна здатність 24 л/хв Екстраплоский душовий піддон AIR (20 мм), виготовлений з MineraLite з гелькотним покриттям, є ідеальним рішенням для будь-якої ванної кімнати. Вигляд натурального каменю надає ванній кімнаті сучасний і мінімалістичний стиль. Продукт доступний у трьох різних кольорах...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 100 cm см |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Конгломерат |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 22 308 ₴




