Перегородка для ванни Radaway Nes 8 Pnj ліва 80x150см хром 100610800101L

- В наявності
- Код: 91093265
20 524 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
RADAWAY Nes 8 PNJ I розсувна перегородка для ванни односекційна 80 см. Сучасна перегородка для ванни RADAWAY Nes 8 PNJ I з трубчастими петлями, яка дозволяє відкривати двері всередину і назовні. Варіант продукту: Сторона перегородки: Ліва. Колір скла: Прозоре. Ширина перегородки: 80 см. Товщина скла: 8 мм. Колір профілів і фурнітури: Хром. Найважливіші характеристики продукту: сучасний дизайн у поєднанні з елегантними, хромованими деталями. безпечне загартоване скло. товщиною 8 мм доступне в 8 варіантах. система кріплення до стіни за допомогою профілів, що дозволяють вирівнювати кривизну стіни до 15 мм...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 см мм |
| Заповнення | Стекло |
| Кількість частин | 1 |
| Кріпити | Ліве |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Nes 8 PNJ I |
| Товщина скла | 8 мм мм |
| Колір скла | Прозорий |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 20 524 ₴



