Перегородка для ванни New Trendy Nesta 60см P0198

- В наявності
- Код: 175317931
19 986 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Скляна перегородка NESTA BLACK P-0198 – матове, скло 8 мм. Вибір дизайнера. Модель NESTA BLACK (60x150) як перегородка для ванни пропонує елегантний вигляд і сучасні лінії, які підкреслюють характер ванної кімнати. Колір: чорний. Обробка: матова. Товщина скла: 8 мм. Інноваційні рішення. Завдяки застосованому покриттю Active Shield 2.0, скло отримує стійкість до забруднень і легко доглядається. Функціональність у повсякденності. Цей варіант розміром 60x150 підходить для багатьох ванних кімнат. Модель Nesta Black характеризується елегантними чорними деталями з матовим...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140 см мм |
| Кількість частин | 1 |
| Кріпити | Універсальна |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Nesta |
| Наповнення | Стекло |
| Товщина скла | 8 мм мм |
| Колір скла | Прозорий |
| Ширина | 60 см мм |
- Ціна: 19 986 ₴

