Мийка Blanco Zia 6 S Silgranit PuraDur біла 1,5-камерна 514734

- В наявності
- Код: 17588805
20 288 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ZIA 6 S. Мийка з оригінальною формою. Симетричне розташування, збережені пропорції. Простора, центрально розташована камера з малими радіусами кутів. Компактний дренаж з відводом і інтегрованим переливом з композиту SILGRANIT. Технічний малюнок. Неперевершені мийки з композиту SILGRANIT® PuraDur®. Легкість догляду. Забруднення та сліди щоденного використання можна легко видалити за допомогою води та губки. Збільшена стійкість до подряпин. Збільшена міцність і стійкість до подряпин, що виникають під час виконання стандартних кухонних робіт. Збільшена...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для крана | Немає |
| Довгий бік | 100 см см |
| Додаткова інформація | Сушарка, смисловий раковина |
| Кількість камер | 1,5 камерне |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Мoдель | Zia 6 S |
| Монтаж | Вбудований |
| Розмір клапана (слива) | 3 1/2 дюйми |
| Сушарка | Сушарка без зливу |
| Тип корка | З автоматичним корком |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 20 288 ₴










