Мийка SMEG VZ45B 1-камерна

- В наявності
- Код: 123264285
23 490 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
МИЙКА SMEG VZ45B. Сімейство продуктів. Мийка. Тип. Композитна чаша. Кількість відділень. 1. Лінія дизайну. Універсальна. Тип вбудовування. Стандарт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для змішувача | Да |
| Глибина камери | 21 см см |
| Довгий бік | 50 см см |
| Додаткова інформація | Отвір для змішувача |
| Кількість камер | 1 камерне |
| Коротка сторона | 47 см см |
| Марка | Smeg |
| Матеріал | Композитний |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 57 |
| Мoдель | VZ45B |
| Монтаж | Вбудований |
| Піддон | Без піддона |
| Розмір клапана (слива) | 3 1/2 дюйми |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 40 см мм |
- Ціна: 23 490 ₴



