Мийка SMEG LFT50RS 1-камерна

- В наявності
- Код: 87460388
22 098 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
МИЙКА SMEG LFT50RS. Сімейство продуктів. Мийка. Тип. Вбудована в стільницю. Кількість камер. 1. Лінія дизайну. Universale. Тип монтажу. На рівні зі стільницею, Плоска.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для змішувача | Да |
| Глибина | 51 см мм |
| Глибина камери | 20 см см |
| Довгий бік | 56,1 см см |
| Додаткова інформація | Отвір для змішувача |
| Кількість камер | 1 камера |
| Коротка сторона | 51 см см |
| Матеріал | Сталевий |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Мoдель | LFT50RS |
| Монтаж | Вбудований |
| Піддон | Без піддона |
| Розмір клапана (слива) | 3 1/2 дюйми |
| Тип корка | З автоматичним корком |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 22 098 ₴



