Унітаз Artceram Atelier білий без кришки ATV0020100

- В наявності
- Код: 112324953
24 198 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Artceram ATELIER Унітаз підлоговий 37x52, колір білий ATV002 Підлоговий унітаз Artceram ATELIER 37x52, колір білий ATV002 - характеристики продукту: монтаж: підлоговий версія стінна модель без обідка колір: білий матеріал: кераміка гарантія: 2 роки розміри: 37 x 52 см Увага: предметом продажу є вказаний унітаз. Інші предмети, видимі на фотографіях, потрібно купувати окремо. Італійський виробник, Artceram - компанія, що спеціалізується на виробництві сантехніки, яка працює на ринку з 1987 року. Компанія здобула повагу тисяч клієнтів як в Європі, так і в світі. Artceram виготовляє...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtCeram |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42 см мм |
| Довжина: | 52,5 см мм |
| Додаткова інформація | Без коміра |
| Доска | Без дошки |
| Марка | Art Ceram |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Atelier |
| Способ монтажа | Стоячая |
| Ширина | 37,5 см мм |
- Ціна: 24 198 ₴



