Ванна Polysan Noemi 170x70см 71708

- В наявності
- Код: 36307941
21 876 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Polysan Noemi 170x70 71708. Ванна. Polysan Noemi 170x70 71708. це ідеальне поєднання сучасного дизайну та функціональності, яке принесе у вашу ванну атмосферу релаксу та комфорту. Завдяки продуманій конструкції та високоякісним матеріалам, ця модель стане ідеальним місцем для відпочинку після довгого дня. Варто звернути увагу на ключові характеристики цього продукту, які роблять його винятковим вибором для кожного, хто прагне створити зону релаксу у своєму інтер'єрі. Розміри та об'єм. Ванна характеризується класичними розмірами. 170 см довжини. ,. 70 см...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polysan |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 39 см мм |
| Довжина: | 170 см мм |
| Марка | Polysan |
| Матеріал | Акрил |
| Об'єм | 197 л мл |
| Орієнтація зливу | Сбоку |
| Тип | Симетричний |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 см мм |
- Ціна: 21 876 ₴

