Душова кабіна New Trendy Suvia 90x90см K5120

- В наявності
- Код: 188886865
27 938 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Розмір: 90x90. Колір профілів: хром. колір скла: сатин. Товщина скла: 5mm. Захисне покриття. Висота: 190 см. Ширина входу: 53cm. Тип дверей: розсувні. Радіус R55. Гарантія виробника: 2 роки. Модель Suvia має елегантні, хромовані деталі з блискучим покриттям. Кабіни оснащені безпечними, загартованими скляними панелями товщиною 5mm. Колекція має 2-річну гарантію. Використано систему профілів, що дозволяє легкий і швидкий монтаж. Продукти можуть бути встановлені як з піддоном, так і без піддону.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 см мм |
| Довгий бік | 190 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Мoдель | Suvia |
| Оздоблення скла | Матова |
| Тип | Напівкруглі та 1/4 кола |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 5 мм мм |
- Ціна: 27 938 ₴





