Душова кабіна New Trendy Suvia Black без піддону 80x80см K3562

- В наявності
- Код: 159444405
21 049 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
New Trendy Suvia Black 80X80 K3562. Душові кабіни відіграють ключову роль у сучасних ванних кімнатах, поєднуючи функціональність з елегантним оформленням. Вони пропонують зручність щоденної гігієни та зону відпочинку і релаксації. Серед широкого асортименту моделей, душова кабіна New Trendy Suvia Black 80X80 K3562 вирізняється сучасним дизайном і практичністю, що робить її відмінним вибором для будь-якого простору ванної кімнати. Матеріали та виконання. Модель Suvia Black виготовлена з високоякісних матеріалів, які впливають на її довговічність та естетику. Має елегантний чорний...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 185 см мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Suvia |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 5 мм мм |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 21 049 ₴






