Душовий піддон Schedpol Schedline Nonlimits Black Stone чорний 90x140см 3STN1P90140CSTM1CST

- В наявності
- Код: 113686832
20 563 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колекція SCHEDLINE Schedpol NonLimits прямокутний піддон 90x140 см. Елегантний піддон NonLimits з пропозиції колекції Schedline з мінімалістичною формою, завдяки чому чудово впишеться в будь-який характер приміщення. Найважливіші характеристики продукту. матова. поверхня з текстурою натурального каменю. висока стійкість до навантаження та найвищий рівень безпеки використання. завдяки заводським каналам для зливних труб. сифону буде заховано на висоті піддону. акустична та термічна ізоляція, що підвищує комфорт щоденного купання. піддон, дружній до навколишнього середовища, має...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 cm мм |
| Глибина | 90 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 140 cm см |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 140 cm мм |
- Ціна: 20 563 ₴

