Екран для ванни Ravak Chrome CVSK1 Rosa білий прозорий 85см 7QRM0100Y1

- В наявності
- Код: 28905802
30 314 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
CVSK1 ROSA 140/150 P, білий+скло прозоре. Одночастинний екран для ванн Rosa. Екран можна як відкрити назовні, так і скласти до внутрішнього простору ванни. Чудове, герметичне кріплення до стіни вертикальним профілем у білому виконанні. Скло захищене захисним шаром Ravak AntiCalc®. Варіант правий. розміри: 85 см для ванн серії Rosa 140, 150 см. тип виконання: правий (P). кольорове виконання: профілі - білі. заповнення зі скла безпечного: 6 мм; Прозоре. висота продукту: 150 см. призначено для ванн: Rosa I, Rosa II, Rosa 95. CVSK1 в...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 см мм |
| Кількість частин | 1 |
| Кріпити | Праве |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Rosa |
| Наповнення | Стекло |
| Товщина скла/скла | 6 мм мм |
| Колір скла | Прозорий |
| Ширина | 85 см мм |
- Ціна: 30 314 ₴

