Ванна Schedpol Solia 170x75см 3WSTS1P17075

- В наявності
- Код: 177071703
20 563 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ванна SOLIA 170x75 rant SLIM на каркасі. Схедлайн Колекція. Серія SOLIA - це сучасна одноосібна ванна елегантної овальної форми. Має посилені краї SLIM для підвищення міцності. Біла поверхня має мінімалістичне оздоблення, яке ідеально підходить до будь-якого інтер'єру, додаючи трохи тонкої елегантності. Завдяки технології Standard Plus ванна пропонує як міцність, так і комфорт використання. Додані металеві ніжки забезпечують стабільну установку. Її овальна форма забезпечує винятковий комфорт під час купання. Ванни виготовлені в технології Standard Plus...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 57 см мм |
| Довжина: | 170 см мм |
| Марка | Schedline |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Solia |
| Об'єм | 235 л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | Сбоку |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 75 см мм |
- Ціна: 20 563 ₴






