Піддон Radaway Kyntos Pt антрацит 90x90 HKPT909064

- В наявності
- Код: 168108286
20 773 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
П'ятикутний піддон Kyntos PT 90x90 антрацитовий Radaway. Предметом продажу є душовий піддон. KYNTOS PT. в антрацитовому кольорі з сифоном. HS1. Піддон виготовлений з мармурового конгломерату, дуже плоский, призначений для монтажу безпосередньо на підлозі. Існує можливість виготовлення піддону, що відповідає індивідуальним розмірам. Особливості піддону. Для монтажу безпосередньо на підлозі. Отвір для сифона 90 мм. Піддон дуже плоский, виготовлений з мармурового конгломерату. Стійкий до вологи та грибка. Спроектований і виконаний з увагою до деталей та естетики...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 90 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Камінь |
| Форма | П'ятикутна |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 20 773 ₴




