Мийка Blanco Adira 45 S антрацит 527586

- В наявності
- Код: 163733567
20 878 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Blanco Adira 45 S Antracyt 527586. Мрієте про сучасну, функціональну та естетичну кухню? Розгляньте вибір. мийки Blanco Adira 45 S Antracyt 527586, яка є ідеальним рішенням для тих, хто цінує якість і стиль. Ця елегантна мийка кольору антрацит не тільки чудово вписується в сучасні кухонні інтер'єри, але й пропонує ряд практичних рішень. Переваги функціональні та естетичні. Blanco Adira 45 S Antracyt - це мийка, яка характеризується високою функціональністю. Завдяки. одній камері, миття великих посудин стає...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для крана | Да |
| Глибина камери | 20 см см |
| Довгий бік | 78 см см |
| Додаткова інформація | Сушарка, смисловий раковина |
| Кількість камер | 1 камера |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Мoдель | 527586 |
| Монтаж | Вбудований |
| Розмір клапана (слива) | 3 1/2 дюйми |
| Тип корка | З автоматичним корком |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 20 878 ₴


