Душова кабіна Besco MODERN асиметрична 100x80x190см скло графітове MA-108-190-G

- В наявності
- Код: 187814306
32 505 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колір профілів: хром. Колір скла: графітовий. Розмір: 100x80. Безпечне загартоване скло 6 мм. Безпроблемний і тихий рух дверей. Найвища якість подвійних роликів. Універсальна модель: правий / лівий монтаж. Магнітний ущільнювач у дверях. Можливість зняття і відхилення дверей. Покриття Besco ProClean в стандарті з прозорим склом. Регулювання до стіни, усунення нерівностей стіни. Ширина входу: 47 і 52 см. Система відбійників, що запобігає пошкодженням під час відкривання і закривання дверей. Кабіни Besco сконфігуровані під монтаж на піддонах з вказаними розмірами. Реальні...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 см мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Besco |
| Мoдель | MODERN 100x80x190 скло графітове |
| Оздоблення скла | Графітова |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 32 505 ₴

