Вбудований комплект Deante Silia 6в1 CDLS6ZPW

- В наявності
- Код: 140668275
21 482 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Властивості: Тип: підвісна. Обробка: білий. Сховані кріплення: Так. Тип фланця: безфланцева. Об'єм бака [л]: 9. Подвійне зливання [л]: 3/6. Вхідний клапан G1/2": Так. Тихе зливання і наповнення: Так. Призначений для легкого вбудовування: Так. Регулювання висоти каркаса [мм]: 200. Відстань між монтажними гвинтами 180 мм і 230 мм: Так. Призначений для вбудовування перед несучою стіною: Так. Обробка: хром. Тип кнопки: двочастинна. Тип поверхні: блиск. Найважливіша інформація. У пропозиції є безпечний засіб для очищуваних поверхонь. Унітаз...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина чаші | 51 см |
| Мoдель | Silia |
| Стан | Нове |
| Ширина каркаса | 51 см |
| Ширина чаші | 37 см |
- Ціна: 21 482 ₴

