Душова кабіна Radaway Nes Kdj Ii без піддону 80x80см 100320800101R+100390800101

- В наявності
- Код: 82937064
36 402 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Radaway Nes KDJ II 80x80 100320800101R+100390800101. Душові кабіни - це надзвичайно важливий елемент сучасних ванних кімнат, що поєднує в собі функціональність та естетику. Модель Radaway Nes KDJ II 80x80 - це відмінний вибір для тих, хто шукає елегантне рішення без піддону, що забезпечує легкий доступ і візуальне розширення простору. Додатково, сучасний дизайн та висока якість виконання роблять цю кабіну відповідною навіть для найвимогливіших користувачів. Матеріали та оздоблення. Висока якість використаних матеріалів - це ключова перевага цієї моделі...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Radaway |
| Оздоблення скла/скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
- Ціна: 36 402 ₴

