Душовий піддон Roca Magma чорний 90x170см APE016A438403400

- В наявності
- Код: 168108267
26 220 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Roca Magma 90x170 Чорний APE016A438403400. Душові піддони. це ключовий елемент кожної ванної кімнати, який не тільки виконує практичну функцію, але й впливає на. естетику. комфорт щоденного використання. та. корисність. Вибір відповідного душового піддону є важливим, оскільки впливає на оформлення простору та комфорт користування душем. Модель. Roca Magma 90x170. в. чорному кольорі. це цікава пропозиція для людей, які цінують. сучасний дизайн. та. функціональність. Цей. композитний душовий піддон. поєднує в собі. елегантність. і. довговічність. , що робить його ідеальним рішенням для...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 170 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Композит |
| Мoдель | Magma |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 26 220 ₴


