Унітаз Rak Ceramics Feeling Rimless білий мат 52x36 RST23500A

- В наявності
- Код: 94805261
28 686 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Rak Ceramics Feeling 52X36Cm Rimless Білий Мат RST23500A. Унітаз. це ключовий елемент обладнання кожної ванної кімнати, який не тільки виконує важливу функцію, але й впливає на естетику інтер'єру. Вибір відповідної моделі, такої як. Rak Ceramics Feeling. , є надзвичайно важливим, оскільки відповідний унітаз може значно покращити комфорт використання. При виборі варто звернути увагу на форму, матеріал,. механізм зливу. та оздоблення, які визначають функціональність і вигляд продукту. Дизайн і матеріали. Унітаз. Rak Ceramics Feeling. з розмірами. 52x36 см. характеризується...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAK Ceramics |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 см мм |
| Довжина: | 52 см мм |
| Додаткова інформація | Без обідка |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Feeling |
| Оздоблення | Матова |
| Сидіння | Із сидінням із плавним опусканням |
| Слив | З горизонтальним зливом |
| Способ монтажа | Підвісний |
| Ширина | 36 см мм |
- Ціна: 28 686 ₴

