Ванна Schedpol Schedline Artemis 150x70 3WSPAS1P15070

- В наявності
- Код: 180638921
28 738 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ванна ARTEMIS Set 150x70 rant SLIM. на стиропоровій основі. В системі Stabilsound Plus. З дуже хорошою теплоізоляцією. Відомої компанії. SCHEDPOL SCHEDLINE COLLECTIONE. Ванна Artemis була спроектована з урахуванням максимального комфорту користувача, завдяки ергономічно профільованим внутрішнім поверхням, які забезпечують зручність під час купання. Смугастий, елегантний край Slim шириною 20 мм надає ванні легкості та сучасного характеру, ідеально вписуючи її в стиль сучасної ванної кімнати. Модель Artemis виготовлена в технології Stabilsound Plus, яка забезпечує відмінну...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Schedline |
| Висота | 57 см мм |
| Довжина: | 150 см мм |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Artemis |
| Об'єм | 180 л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | Сбоку |
| Тип | Вбудована |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 см мм |
- Ціна: 28 738 ₴






