Душова кабіна без піддону Ravak Chrome CRV1-100 біла 1QVA0101z1

- В наявності
- Код: 28905848
32 335 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ravak Chrome CRV1-100 біла Transparent 1QVA0101z1. Душові кабіни відіграють ключову роль у сучасних ванних кімнатах, поєднуючи функціональність з естетикою. Вони пропонують зручність щоденних купань, а їх різноманітність дозволяє легко підібрати їх до індивідуальних потреб та стилю інтер'єру. Серед численних моделей, доступних на ринку, особливу увагу привертає душова кабіна. Ravak Chrome CRV1-100. Цей продукт характеризується сучасним дизайном та продуманим виконанням, що робить його відмінним вибором для тих, хто прагне створити елегантний і комфортний простір в...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Мoдель | Chrome |
| Оздоблення скла/скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 32 335 ₴




