Душова кабіна без піддону Radaway ModoxII Walkin 115x200 3893150101

- В наявності
- Код: 87984967
26 705 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
RADAWAY Modo X II душова кабіна Walk-In 115 см. Стильна душова кабіна типу walk-in RADAWAY Modo X II збудована з однієї панелі безпечного загартованого скла та хромованих елементів стабілізації. Варіант продукту: Колір скла: Прозоре. Ширина: 115 см. Товщина скла: 10 мм. Колір профілів і фурнітури: Хром. Найважливіші характеристики продукту: універсальна душова кабіна типу walk-in висотою до 2000 мм. оснащена латунними, хромованими стабілізаторами, що забезпечують надійну конструкцію. безпечне загартоване скло товщиною 10 мм. покриття EasyClean, що полегшує догляд...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Глибина | 115 см мм |
| Довгий бік | 150 см см |
| Коротка сторона | 115 см см |
| Мoдель | Modo X II |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 10 мм мм |
| Ширина | 115 см мм |
- Ціна: 26 705 ₴

