Душовий піддон Laufen Marbond бетон 160x90 H2119500790001

- В наявності
- Код: 131571942
31 560 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Laufen Marbond 160x90Cm Beton H2119500790001. Laufen Marbond. це піддон, який поєднує в собі. сучасний дизайн. та функціональність, ідеально вписуючись у тренди сучасних ванних кімнат. З розмірами. 160x90 см. , ця модель вирізняється елегантним, бетонним виглядом та високою якістю виконання. Завдяки використанню інноваційних матеріалів, цей піддон не тільки виглядає естетично, але й забезпечує комфорт і безпеку використання. Матеріал виготовлення. Піддон. Laufen Marbond. був виготовлений з. композиту. , що робить його особливо міцним і стійким до щоденного...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 160 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | Laufen |
| Матеріал | Композит |
| Мoдель | Pro |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 31 560 ₴

