Душовий піддон Riho Isola антрацит 120x90 DR26080

- В наявності
- Код: 93820285
32 624 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Riho Isola 120X90 Antracyt (DR26080). Душові піддони є ключовим елементом сучасних ванних кімнат, поєднуючи функціональність з естетикою. Вибір продукту має значення для комфорту використання та загального вигляду інтер'єру. Варто звернути увагу на важливі характеристики, такі як матеріал, розміри та тип зливу, щоб вибрати рішення, що відповідає індивідуальним потребам. Прикладом, який поєднує ці елементи, є модель Riho Isola з розмірами 120 см x 90 см. Розміри та матеріал. Цей продукт має розміри 120 см на довшій стороні та 90 см на коротшій, що робить його ідеальним для...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riho |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Конгломерат |
| Мoдель | Isola |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 32 624 ₴

