Душовий піддон Laufen Marbond чорний 160x90 H2119500800001

- В наявності
- Код: 131571943
30 865 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
LAUFEN Brodzik Laufen Pro, Marbond, прямокутний 1600 x 900 мм чорний H2119500800001. Символ: H2119500800001. Колір: чорний. РОЗМІРИ: 1600 x 900 x 32 мм (ширина глибина висота). Бродзик Laufen Pro, Marbond, прямокутний 1600 x 900 мм, чорний з відводом при довшій стороні. На зображенні бродзик у кольорі графітовому
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 160 cm см |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Матеріал | Композит |
| Мoдель | Pro |
| Форма | П'ятикутна |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 30 865 ₴

