Душова кабіна без піддону Radaway Torrenta KDD 80x90см 1327770101R

- В наявності
- Код: 112602521
34 512 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пропозиція стосується виключно душової кабіни: Torrenta KDD 80 (ліва) x90 (права) x195 см у прозорому склі компанії Radaway. Серія. Torrenta. це поєднання високоякісних душових кабін із сучасним дизайном. Їх просторе внутрішнє приміщення гарантує максимальний комфорт купання. Серія. Torrenta. це продукти, які чудово поєднуються з обладнанням сучасної ванної кімнати, створені з думкою про людей, які шукають нестандартні рішення для купання. ПРОДУКТ ПОЛЬСЬКИЙ. Особливості серії Torrenta. Безпечне скло, загартоване товщиною 6 мм, відповідно до стандарту PN:EN 12150:1. Верхня маска профілів...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см мм |
| Глибина | 80 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Мoдель | Torrenta KDD |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 34 512 ₴










