Душова кабіна без піддону Radaway Torrenta KDD 90x80 327770101NL

- В наявності
- Код: 23293658
34 512 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і перевірте нашу компанію: TORRENTA KDD. Серія Torrenta була розроблена з думкою про клієнтів, які цінують просту і класичну форму. Легка конструкція кабін отримана шляхом поєднання великих плит 6 мм скла і петель. Вхід до кабіни широкий і зручний. Розсувні двері оснащені хромованими петлями з механізмом підйому (під час відкривання) і опускання (під час закривання), що полегшує їх відкривання і закривання та запобігає пошкодженню порога. Кабіни серії Torrenta можуть бути встановлені безпосередньо на підлозі. Переваги кабіни Torrenta KDD: Двері, що відкриваються на...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 185 см мм |
| Глибина | 80 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Radaway |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 34 512 ₴










